Dorostenci vezou z Letňan tři body

SD: HC Letci Letňany - HC Energie 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Starší dorostenci uspěli po nelehkém boji na ledě Letců, a dokázali tak vyhrát čtvrtý z posledních pěti zápasů. Energetici si ve druhé třetině vypracovali dvoubrankový náskok, který ale domácí celek dokázal stáhhnout. O vítězi utkání rozhodl v 52. minutě Marek Dimitrov, který si navíc připsal ještě dvě asistence. Další zápas je na programu hned v sobotu, kdy do KV Areny přijede Kladno.
Extraliga staršího dorostu, 16. kolo, pá 18.10.2013
Letňany
2:3
0:0, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 40. Klečka (Čapek, Poljanyčka), 46. Pražienka (Poljanyčka) – 36. Nguyen (Dimitrov), 38. Krliš (Binias, Dimitrov), 52. Dimitrov (Janata, Krliš). Rozhodčí: Fraňo – Svoboda, Svobodová. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Diváci: 78. Střely na branku: 24:34. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Letňany: Dubský – Hůla, Sekera, Pařík, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek, Pražienka, Poljanyčka, Klečka, Kulda, Tomek,Čapek, Smejkal, Horák, Polák
Karlovy Vary: Harakal – Kunc, Prachař, Beer, Soudský, Rulík, Binias, Hubáček, Hauzr, Nguyen, Janata, Trapl, Svoboda, Čejka, Pfister, Krliš, Dimitrov