Vlčí smečka v Neratovicích deklasovala Švédy

Södertälje SK - HC Energie 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
Příprava juniorů aktuálně pokračuje v Neratovicích, kde se energetici dvakrát střetnou s juniorkou švédského Södertälje. První utkání skončilo jasnou výhrou Vlčí smečky, které se vydařila především druhá třetina. Dvěma zásahy k výhře přispěl i Ondřej Beránek (na snímku). Druhé utkání se Švédy je na programu v sobotu od 12:00.
Příprava juniorů na sezonu, přát., pá 15.8.2014, Neratovice
Södertälje
1:8
0:2, 0:4, 1:2
Branky Energie: Beránek 2, Kohout 2, Abdul 2, Gríger, Vrána.

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): Švédové výborně bruslili a především v prvních 10 minutách nás podržel gólman Frček. Soupeř měl dvě přesilové hry. Pak jsme vstřelili šťastný gól, kterým se hra otočila. Druhý gól jsme dali po pěkné akci. Ve druhé třetině jsme soupeře jasně přehrávali a mohli jsme vstřelit i více než 4 branky. Ve třetí třetině jsme už zápas chtěli dohrát s nulou, ale po jedné individuální chybě jsme inkasovali. Na druhou stranu jsme přidali další dvě branky. Výsledek asi ne zcela odpovídá obrazu hry. Odehráli jsme výborný zápas, soupeře jsme přehrávali, ale ne o tolik.