V Chomutově jako na houpačce, starší dorost ale padl

SD: Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Západočeši nezačali utkání o pozici na severu Čech vůbec špatně. V první třetině vedli chvíli už o dvě branky, ale soupeř poté stačil snížit a ve druhé třetině obrat dokonal. Na to však dokázala Energie zareagovat velmi rychle vyrovnáním a stav 3:3 si udržela až do konce třetiny. Ve třetí třetině už však krok s Piráty neudržela, brzy inkasovala a opět prohrávala. Poté ještě chvíli živila naději, ale domácí v početní výhodě ještě odskočili, a to je dostalo na koně. Za pár sekund se prosadili znovu a svůj tříbrankový náskok už udrželi. Karlovarští dorostenci tak na ledě Pirátů padli, přesto je však může stále těšit čtvrté místo ve skupině Západ.
Extraliga staršího dorostu, 7. kolo, út 6.10.2015
Chomutov
6:3
1:2, 2:1, 3:0
Branky a nahrávky: 20. Navrátil (Chlán, Hajič), 33. Chlán (Navrátil), 36. Hřebíček (Navrátil, Koblížek), 42. Kulich (Lauko, Dejmek), 48. Hajič (Svoboda, Köver), 48. Stínil (Hřebíček, Bukač) – 13. Bečka (Slabý, Pajk), 18. Davídek (Pastyřík, Šála), 38. Davídek. Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Janíček. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 6:3.
Chomutov: Pavlát – Buchtela, Bukač, Dvořák, Krejčí, Studený, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Navrátil, Stínil, Hřebíček, Dejmek, Svoboda, Koblížek, Šilar
Karlovy Vary: Beran (48. Grančarov) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pajk, Pátek, Novák – Habr, Šala, Bečka, Tamáš, Slabý, Pastyřík, Prošek, Davídek, Hotěk, Kaňkovský, Kurfürst