Potřebovali jsme získat tři body, hodnotí Sebastian Gorčík

Po dvou prohraných utkáních si chtěla Energie spravit chuť na trápící se Kadani. Vývoj utkání byl až do poslední třetiny velice vyrovnaný, koncovku však podstatně lépe zvládli Karlovarští a mohli se radovat z výhry. Svoje dojmy z utkání nám předal Sebastian Gorčík.

Sebastiáne, Kadaň je jasně poslední celek ligy, hrálo se vám proti takovému soupeři snadněji?
Potřebovali jsme získat tři body, protože jsme dvakrát za sebou prohráli. To se nám povedlo, i když jsme se trošku trápili.

Vývoj utkání poukazoval na defenzivní styl hry, bylo tomu opravdu tak?
Oni dobře napadali, my jsme museli otáčet hru, což se nám ze začátku moc nedařilo. Pak jsme ve druhé a třetí třetině trochu přidali a vyhráli jsme za tři body, to je důležité.

Co nakonec utkání rozhodlo?
Proměněné šance ve třetí třetině. Měli jsme i gólové šance do prázdné branky, které jsme nedali, ale zaplaťpánbůh, že tam padl Baliho (Stanislava Balána - pozn. red.) gól na 2:1 a už jsme to uhráli.

Několikrát jste byl blízko vstřelení gólu, trefil jste i tyč. Chybělo dnes štěstí?
Takto se trápím už delší dobu, ale tyto šance musím prostě proměňovat. Je to má chyba.

Jak se Vám hrálo s novými spoluhráči v lajně - Václavem Skuhravým a Martinem Kohoutem?
S Vencou hraji už delší dobu, s Kohym to pro mě není žádná novinka, všechno v pohodě. Myslím si, že s Vencou si rozumím.