Starší dorost padl na Kladně v poslední desetiminutovce

Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
V rámci 3. kola nadstavbové skupiny Extraligy staršího dorostu se Energie představila na ledě prozatím nejistě hrajícího Kladna. Roli favorita začali energetici plnit již v úvodní třetině a většinu zápasu drželi těsné vedení, v posledních deseti minutách utkání však třikrát inkasovali a to stálo dorostence bodový zisk. Energetici tak prohráli s Kladnem čtvrtý z pěti zápasů v letošní sezoně.
Extraliga staršího dorostu, II. 3, pá 1.12.2017
Kladno
4:1
0:1, 1:0, 3:0
Branky a nahrávky: 38. Čermák (Bláha), 50. Neiss (Hašek), 59. Bláha (Filip, Volráb), 60. Routa (Zíka, Šmatlák) – 12. Holub (Jiskra, Křemen). Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Beneš. Vyloučení: 3:4. Využití: Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Bláha, Tržil, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Čermák, Filip, Neiss
Karlovy Vary: Bednář (Charvát) – Zavřel, Stejskal, Kořán, Ptáček, Tureček, Záruba, Houdek, Novák – Novotný, Černý, Šťastný, Maydl, Křemen, Hudečka, Karbulka, Jiskra, Fečo