V desátém kole hokejové Tip ligy se soutěžícím nedařilo

Totální propadák. V desátém kole hokejové Tip ligy se hráčům vůbec nedařilo. Jediný, kdo dokázal trochu zabodovat, byl Michal Slavík z Karlových Varů, který si připsal šestnáct bodů. Druhá v pořadí byla Martina Wáclawová a na konto si připsala deset bodíků. Další hráči pak připisovali pouze jednociferný přísun. To, že celé desáté kolo se obecně tipujícím nepovedlo, dokazuje i statistika záporných bodů. Šestadvacet borců body odečítalo.

V soutěži týmů ke změnám nedošlo, ale přípisy bodů byly také minimální. Z maximálních osmaosmdesáti bodů si nejvíc bodíků připsal tým Čelina, který získal osmadvacet bodíků. Naopak družstva Kubr team a Fanoušci body odečítala.

Neuvěřitelně se vyrovnalo čelo tipovací soutěže. Aktuálně je na čele Leontýnka Lexová z Karlových Varů s rovnou stovkou bodů. Dalších sedm tipujících má na kontě přes devadesát bodů. Na prvenství si brousí zuby i Jitka Holá a Jaroušek Lexa nebo také další dvojice Jiří Holý a Alice Pichrtová. Poslední tři kola slibují napínavou podívanou.