Mládež: Mladší dorost drží sérii porážek

Hráči mládežnických kategorií karlovarského klubu za sebou mají další náročný týden. Nedařilo se hokejistům mladšího dorostu, kteří si v krátké době připsali na své konto tři prohry a jejich aktuální neúspěšná série se zastavila již na sedmi utkáních za sebou. Úspěšní naopak byli zástupci žákovských kategorií, kteří se mohou pochlubit několika dobrými výsledky. Souhrn všech výsledků a krátké info o zápasech naleznete v našem článku.

Extraliga mladšího dorostu – skupina Západ

15. kolo - 13. listopadu

HC Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
Branky: Prošek
Asistence: Šedivý
V Kladně hosté nepředvedli vůbec dobrý výkon a většina hráčů utkání prakticky odklouzala. Při tomto přístupu nemohou hráči karlovarského mladšího dorostu pomýšlet na lepší výsledky!

16. kolo - 16. listopadu

HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 4:9 (1:2, 1:4, 2:3)
Branky: Šik, Prošek, Šedivý, Klejna
Asistence: Klejna, Šedivý, Prošek, Petrov, Bečka, Hoang 2
V derby s Litvínovem, který se v posledních zápasech výsledkově a herně zvedá, nebyli energetici konkurenceschopný tým. Výkon některých hráčů byl k vlastnímu zamyšlení, zda v zápasech odvádějí své maximum. Přesvědčivý výsledek ve prospěch Litvínova je toho jasný důkazem.

15. kolo - 17. listopadu

HC Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 5:4 v prodl. (0:2, 3:0, 1:2 - 1:0)
Branky: Bečka 2, Šedivý, Klejna
Asistence: Prošek, Přibyl, Klejna
Po tomto utkání trenér všem hráčům poděkoval za jejich přístup, nasazení a obětavost, kterou předvedli na ledě lídra tabulky. Takový a jemu podobný výkon by si totiž představoval, tzn. maximální nasazení hráčů v každém zápase! Radost z výkonu by byla ještě větší, kdyby se Energii podařilo zvládnout prodloužení. V něm totiž udělala hrubou individuální chybu, která tým stála šanci bojovat o druhý bod v samostatných nájezdech.

Liga starších žáků ročníku 2001

14. kolo – 15. listopadu

HC Energie Karlovy Vary – HC Děčín 10:1 (2:0, 5:1, 3:0)
Branky: Stejska 3, Korčmaroš 2, Bílek 2, Rozhon, Novotný, Zdenek.
Asistence: Jiskra 3, Binias 2, Zdeněk 2, Uxa, Lafek, Novotný
Soupeř přicestoval pouze s dvanácti hráči a celý průběh utkání tomu odpovídal. Ve druhé třetině se Karlovarským podařilo vstřelit pět branek a bylo rozhodnuto.

17. kolo – 16. listopadu

PZ Kladno – HC Energie Karlovy Vary 4:2 (1:2,3:0,0:0)
Branky: Zdeněk, Binias
Asistence: Jiskra
Neúčast opor Poizla, Křemena a v poslední třetině zraněného Rozhona byla znát. Navíc gólman Horák neměl svůj den. Hostům zejména scházelo nasazení a větší rvavost o výsledek. Karlovarští domácí sice jednoznačně přestříleli 49:17, přesto se jim i přes tuto drtivou převahu nepodařilo bodovat.

15. kolo – 17. listopadu

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Branky: Jiskra 2, Novotný, Zdeněk, Stejskal
Asistence: Novotný 3, Stejskal, Kursa, Uxa, Zdeněk, Jiskra
Tým předvedl kolektivní výkon, kdy hráči dodržovali pokyny trenéra a jím stanovenou taktiku. Výborný výkon předvedl brankář Bednář.

Liga mladších žáků ročníku 2003

HC Energie Karlovy Vary – HC Děčín 14:2 (3:0, 5:1, 6:1)
Branky: Rymon 5, Černý 4, Remeš, Houdek, März, Vogel, Zapf
Asistence: Remeš 5, Černý 4, Rymon 2, Kukačka, Fuksa
Hosté nehráli tak špatně, jak může skóre napovídat, ale zároveň nebyli pro rozjetý domácí tým rovnocenným soupeřem.

PZ Kladno – HC Energie Karlovy Vary 0:28 (0:12, 0:9, 0:7)
Branky: Remeš 8, Černý 5, März 3, Michovský 3, Houdek 2, Vogel 2, Chvapil 2, Kukačka, Prošek, Skuhravý
Asistence: Černý 3, Reneš 2, März 2, Prošek 2, Skuhravý 2, Fuksa, Chvapil, Svoboda
Suverénně poslední a nekonkurenceschopné Kladno inkasovalo prakticky z každé třetí střely na branku.

HC Stadion Litoměřice – HC Energie K. Vary 0:15 (0:4, 0:5, 0:6)
Branky: Remeš 4, Zapf 3, März 2, Černý 2, Chvapil 2, Fuksa, Vogel
Asistence: Remeš 3, Vogel 3, Chvapil 3, Houdek 2, Fuksa, Michovský, Prošek, Svoboda
Třetí utkání se soupeřem z opačné strany tabulky mělo jednostranný průběh i konečné skóre. I přes jasnou výhru trenéři s nasazením některých hráčů nebyli spokojeni a je patrné jejich uspokojení z dosavadních výsledků. Tudíž k optimálnímu výkonu bylo i přes vyšší skóre daleko.

Liga starších žáků ročníků 2001/2002

13. kolo – 15. listopadu

HC Baník Sokolov (r.01/02) - HC Energie Karlovy Vary (r.02) 13:5 (2:2, 8:1, 3:2)
Branky: Mareček 3, Mašek, Vondráček Robin
Asistence: Mareček, Pohanka
Na horkou půdu tradiční rivala zajížděly karlovarské naděje citelně oslabené hned o deset hráčů základní sestavy. Se soupeřem přesto dokázali energetici držet krok minimálně po celou první třetinu. Katastrofální výpadek však přišel ve druhém dějství, v němž domácí nastříleli hostům celkem osm branek a definitivně rozhodli o osudu utkání.

Liga mladších žáků ročníků 2003/2004

HC Baník Sokolov (r.03/04) - HC Energie Karlovy Vary (r.04) 7:5 (1:0, 4:3, 2:2)
Branky: Sapoušek 3, Zolnaj, Bubeliny
Asistence: Galla, Neubert, Zolnaj
Vinou administrativní chyby realizačního týmu hostů musel už v úvodu utkání ze hry odstoupit Dominik Rymon. Tato událost Karlovarskými zpočátku otřásla, ovšem i bez své opory a s dvanácti hráči v poli se dokázali semknout k dobrému týmovému výkonu a v průměru o rok starší a takticky vyspělejší domácí tým nakonec značně potrápili.

Minihokej ročníku 2005

16. 11. 2014 - 9. kolo

Levá strana:

HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Cheb 19:4
Branky: Zich 5, Pastor 3, Anton 2, Havlík 2, Smýkal 2, Hovorka, Král 2, Schöberl, Šuma.

Pravá strana:

HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Cheb 17:4
Branky: Kolář 4, Oberle 4, Slavík 4, Vimr 3, Hes 2.

Minihokej ročníku 2006

16. 11. 2014

HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Cheb 19:5
Branky: Poizl 7, Teuchert 6, Krejbich 3, David 2, Příplata.

HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Cheb 30:3
Branky: Jelen 13, Skuhravý 4, Harant 4, Chromek 2, Holoubek 2, Teterja 2, Šťastný 2, Hlaváček.