Mládež: Mladší dorost padl v boji o druhé místo

Hokejisté karlovarského mladšího dorostu nastoupili po týdenní pauze způsobené reprezentační přestávkou v minulém týdnu ke dvěma zápasům. Zatímco na ledě pražské Slavie dokázali vybojovat dva body za výhru po prodloužení, v přímém souboji o druhou příčku neuspěli na ledě libereckých Bílých Tygrů a po porážce 2:5 přepustili stříbrnou pozici v nadstavbové skupině A právě svému přemožiteli. Své zápasy měli během uplynulého týdne na programu i hráči žákovských kategorií, kterým se nadmíru dařilo a zapsali si tak na své konto kromě bodových zisků i několik povedených výsledků.

Výsledky 15. - 21. února 2016

ELIOD Extraliga mladšího dorostu - nadstavba sk. A

33. kolo – 18. února

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 3:4p (0:1, 1:0, 2:2, 0:1)
Branky: Hudečka 2, Ptáček, Fečo
Asistence: Křemen 2, Cankov, Ptáček, Hudečka
Na výkonu mladých energetiků lze vyzdvihnout snad jen to, že v utkání vždy vstřelili vedoucí branku. Jenže domácí ve třech případech na to dokázali ihned zareagovat a stav vyrovnat. Ve čtvrtém případě už ale soupeř nemohl odpovědět, protože to bylo krátce před koncem prodloužení.

34. kolo – 21. února

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 5:2 (1:0, 4:0, 0:2)
Branky: Novotný, Maydl
Asistence: Poizl, Klejna, Fečo
Utkání o druhé místo v tabulce bylo po první třetině, ve které domácí vstřelili šťastnou branku, stále otevřené, protože ve výkonu Energie byly i dobré momenty. To se však již nedá říci o druhé dvacetiminutovce, kterou Tygři opanovali v poměru 4:0 a rozhodli tak o svém vítězství.

Žákovská liga starších žáků ročníků 2002

32. kolo - 20. února

Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
Branky: Korčmaroš, Binias, Vondráček Ben., Krutina
Asistence: Krutina, Binias
Dohrávka svedla soupeře z posledního utkání opět dohromady. Tentokrát byla Energie aktivnějším a hladovějším celkem, a ačkoliv se jí v koncovce nedařilo dle představ, dokázala zápas dovést do vítězného konce.

Žákovská liga mladších žáků ročníků 2004

Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Branky: Dvořák, Rymon, Sýkora, Zahraj
Asistence: Rymon 2, Czingel
V posledním měření sil v této sezoně s tradičním soupeřem z Chomutova byli daleko aktivnějším týmem hosté. Jen vinou mnoha zbytečných vyloučení a zahazování velkého množství šancí se karlovarští připravili o vyšší výhru.

Krajská liga přípravek - 4. třída

20. února

HC Stadion Cheb - HC Energie Karlovy Vary 9:11 (5:4, 2:3, 2:4)
Branky: Mikeš 4, Teuchert 2, Hes, Hruška, Krejbich, Poizl, Terla

Minihokej - 3. třída

20. února

Levá strana

HC Stadion Cheb - HC Energie Karlovy Vary 5:7 (1:1, 1:3, 3:3)
Branky: Keprta, Pech 2, Roštejnský, Malý, Nosek 2

Pravá strana

HC Stadion Cheb - HC Energie Karlovy Vary 15:12 (4:5, 2:2, 9:5)
Branky: Naď 3, Bachmann, Berger 4, Uxa 2, Šoupal 2

Program utkání 22. - 28. února 2016

Mladší dorost: 25.2. 15:25 HC Energie Karlovy - HC Plzeň 1929

28.2. 12:15 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary

Krajská liga starších žáků - 8. třída: 27.2. 14:15 HC Energie Karlovy Vary - HC Děčín

28.2. 11:45 HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary

Krajská liga starších žáků - 7. třída: 27.2. 17:30 HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary

28.2. 11:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Sport Most

Krajská liga mladších žáků - 6. třída: 27.2. 12:15 HC Energie Karlovy Vary - HC Děčín

28.2. 09:30 HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary

Krajská liga mladších žáků - 5. třída: 27.2. 15:30 HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary

28.2. 09:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Sport Most

Minihokej - 2. třída: 27.2. 09:30 HC Stadion Cheb - HC Energie Karlovy Vary