Extraliga mladšího dorostu, 2. kolo, ne 3.9.2017
Kladno
1:4
0:2, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 34. März - 2. Bulva (Ton), 13. Urban, 28. Staněk (Ticháček), 59. Sojka. Rozhodčí: Malá - Šimán, Malý. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváci: 64. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.
Karlovy Vary: Bednář - Kosina "C", Ševčík "A", Pohanka, Hohl, Benda, Prošek - Bílek, Matoušek, Blecha, Kala, Mareček, März, Korčmaroš "A", Remeš, Rymon.
Kladno: Gabriška - Funk "C", Alscher, Staněk "A", Ticháček "A", Sýkora, Robovský - Bulva, Ton, Kraus, Chrenka, Sojka, Šapovaliv, Šimek, Urban, Vrkoč, Ullrych, Sachr, Karmazin.

Domácí vstoupili do utkání velmi bojácně a herně se do něj vrátili až ve druhé třetině, jenže dvoubrankové manko z první třetiny se jim nepodařilo smazat. Ve třetí třetině již pracovala nervozita a na straně Karlovarských bylo velké množství nepřesností. S konkurenceschopným výkonem 40 minut se nedá utkání extraligy mladšího dorostu vyhrát.