Extraliga mladšího dorostu, 5. kolo, čt 28.9.2017
Ústí n. L.
6:3
3:0, 2:1, 1:2
Branky a nahrávky: 1. Matoušek (Bílek), 3. Korčmaroš (Pohanka), 14. Vondráček (Sapoušek, Bílek), 30. Mareček (März), 33. Remeš (Korčmaroš, Rymon), 49. Matoušek – 24. Weis (Vlach), 48. Tot (Pavlíček), 53. Pavlíček (Tot, Čermák). Rozhodčí: Šindel - Bryška, Hřebík. Vyloučení: 6:2, navíc Rymon (KVA) 5+OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 61:18. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3.
Karlovy Vary: Bednář - Pohanka, Hohl, Kosina, Krutina, Benda, Voge, Korčmaroš, Remeš, Rymon, Bílek, Matoušek, Vondráček B., Blecha, Mareček, März, Sapoušek.
Ústí n. L.: Mazourek - Kylíšek, Vlach, Klobouček, Jarábek, Haspra T., Koštoval, Polata, Šrámek, Costa, Weis, Pavlíček, Čermák, Hampl, Konopásek, Gašpar, Tot.