Extraliga mladšího dorostu, 16. kolo, so 18.11.2017
Sparta
3:2
3:1, 0:1, 0:0
Branky a nahrávky: 4. Slavíček (Adamec, Bláha), 7. Mácha (Jaroš), 18. Theimer (Kubánek) – 8. Bílek (Remeš, Korčmaroš), 32. Vondráček (Botoš, Benda) Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 4:4, navíc Korčmaroš (KVA) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 39:16. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
Sparta: Cichoň – Hamara, Truhlář, Bláha, Zemchenkov, Ducháč, Guryevskiy, Adam – Kubánek, Mácha, Adamec, Krupička, Jaroš, Slavíček, Vitouch, Theimer.
Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl – Remeš, Bílek, Blecha, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Kala.