Liga starších žáků 8. tříd, 12. kolo, pá 10.11.2017
Chomutov
7:2
1:0, 2:2, 4:0
Branky a nahrávky: 14. Šmajda, 22. Šlechta (Rymon, Sapoušek), 32. Rymon (Sýkora, Dorot), 44. Rymon, 48. Rymon (Varvařovský, Neubert), 55. Varvařovský (Neubert), 60. Rymon (Šlechta, Sapoušek) - 34. Koblížek (Rindoš), 39. Kulich (Šilar). Rozhodčí: Suchý - Bubeliny, T. Hanák. Vyloučení: 0:2, navíc Zolnaj (KVA) 5 minut + do konce utkání - Koblížek (CHM) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 7:2.
Karlovy Vary: Jiskra - Zolnaj "A", Dlouhý, Dorot, Bošek, Sýkora "A", Bubeliny - Varvařovský, Šmajda "C", Sapoušek, Galla, Bubanec, Dvořák, Neubert, Rymon, Šlechta, Czingel.
Chomutov: Ciple - Frollo "C", Perný, Husinecký, Vozár, Rusín, Karhan - Šilar, Kulich, Skrutek "A", Starý, Rindoš, Vorlíček, Kolížek, Gaudl.