Mladší dorost těsně podlehl Chomutovu

Stejně jako hráči karlovarského A-týmu, tak ani jejich mladší kluboví kolegové z mladšího dorostu v nedělním utkání nestačili na Chomutov. Svěřenci trenéra Jiřího Kovky sice dokázali odpovědět na rychlou úvodní branku Guta ze třetí minuty zápasu gólem Jiskry ještě v první třetině, na přesný zásah Mežnara ze 24. minuty však již nikoliv a v jednom z klíčových duelů o postup do play-off padli těsně 1:2. Na první příčku tak aktuálně ztrácí pět bodů.
Extraliga mladšího dorostu, II. 3, ne 4.12.2016
Chomutov
1:2
1:1, 0:1, 0:0
Branky a nahrávky: 7. Jiskra (Korčmaroš, Novotný) – 3. Gut (Mežnar, Prokop), 24. Mežnar (Gut). Rozhodčí: Hlinka - Sládek, Jakešová. Vyloučení: 6:2. Bez využití. Diváci: 96. Střely na branku: 21:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Karlovy Vary: Bednář - Stejskal, Pohanka, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček - Bokštefel, Křemen "C", Bílek, Mareček, Mašek, Rozhon, Jiskra "A", Karbulka, Korčmaroš, Novotný "A".
Chomutov: Dobeš - Vaněk "A", Ferbas, Birhanzl, Herles, Kastner, Psar - Harkabus, Šafránek, Mežnar "A", Hofrichter, Prokop "C", Holka, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.