Extraliga mladšího dorostu, 8. kolo, ne 4.10.2015
Kladno
4:3sn
1:0, 1:0, 1:3 - 0:0
Branky a nahrávky: 2. Filip (Slabý), 28. M. Bláha (Filip), 60. Filip (O. Bláha), rozh. náj. Filip – 41. Pištěk (Šik, Křemen), 55. Šik (Pištěk, Křemen), 58. Ptáček (Pištěk, Křemen). Rozhodčí: Schmejkal - Krátký, Žídek. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 75. Střely na branku: 41:33. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
Kladno: Jiroušek – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek "A", Kleveta, Filip, Bernat, Zíka, M. Bláha, Nagy "A", O. Bláha "C", Tržil
Karlovy Vary: Kašpar – Poizl, Doubek, Kořán, Klejna "C", Stejskal, Ptáček – Holub "A", Maydl, Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik "A", Tamáš, Jiskra, Novotný

Hosté neměli vůbec dobrý vstup do utkání a po dvou minutách prohrávali 0:1. Rychle ikasovaný gól jako varování nestačil a jejich výkon i nadále postrádal chuť a nadšení. V kabině o první přestávce trenéři hráčům řekli, že nepředvádí herní projev, kterým se tým chce prezentovat a výkon se musí změnit. Částečně se to povedlo, ale krátce před půlkou zápasu inkasovala Energie podruhé, což jí zase situaci ztížilo. Výrazné zlepšení se dostavilo ve třetí třetině, ve které energetici podali opravdu týmový výkon, kdy se jim podařilo utkání otočit na 3:2. Bohužel rozhodčí na konci třetí třetiny udělal chybu, kdy jednoznačně daroval soupeři vyrovnání po hybridním icingu, po kterém se nesprávně vhazovalo u karlovarské branky. Ale tak to je, každý někdy děláme chyby. Z pohledu trenérů obou týmu byla remíza po šedesáti minutách zasloužená. V samostatných nájezdech už byl soupeř šikovnější a získal bod na víc. „Chtěl bych pochválit hráče za odhodlanost, kterou otočili utkání ze stavu 0:2 na 3:2, ale na druhou stranu musí pro nás být ponaučení, že musíme podávat stabilní výkonnost po celé utkání,“ hodnotil zápas trenér Lukáš Lomický.