Extraliga mladšího dorostu, II. 1, čt 7.12.2017
PZ Kladno
6:1
3:0, 2:0, 1:1
Branky a nahrávky: 1. Bílek (Remeš, Korčmaroš), 14. Korčmaroš, 18. Remeš (Vondráček, Korčmaroš), 22. Korčmaroš, 40. Vondráček, 46. Bílek (Kosina, Pohanka) – 55. Darsa (Vimmer). Rozhodčí: Kostourek - Gerát, Zimmermann. Vyloučení: 5:6, navíc Sapoušek (KVA) 10 minut - Vinš (PZK) 5 + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 69. Střely na branku: 37:16. Průběh utkání: 6:0, 6:1.
Karlovy Vary: Charvát – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl – Remeš, Bílek, Blecha, Mareček, Sapoušek, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda, Kala
PZ Kladno: Pulec (50. Burda) – Vyhnal, Horák, Hříbal, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam

Jiří Kovka: Do utkání jsme výborně vstoupili, vstřelili z první akce branku a celkově odehráli vynikající první třetinu. Druhá a třetí část již neměla takové nasazení a chuť držet se herního plánu. Vítězství cenné, ale takto lehkovážně ztratit koncentraci by se nám v dalších utkáních nemuselo vyplatit."