Extraliga mladšího dorostu, II. 6, čt 11.1.2018
PZ Kladno
2:1
1:1, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 18. Štrombach (Darsa), 60. Šťastný (Vyhnal, Strnad) – 8. Bílek (Korčmaroš, Remeš). Rozhodčí: Velčovský – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 19:34. Průběh utkání: 2:1.
PZ Kladno: Burda – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek.
Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Ševčík, Benda, Hrůšová, Kosina, Vogel – Remeš, Bílek, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, Márz, Kala.

Jiří Kovka: Utkání s Kladnem stále nebylo dle našich představ, krom bezzubé koncovky jsme odehráli velmi špatně druhou třetinu. V závěru Kladno vstřelilo branku doslova z ničeho, ale tam jsme si zápas neprohráli. Neproměněné šance a odstoupení od týmového výkonu zejména ve druhé třetině bylo v tomto utkání klíčové. Také jsme nešli štěstí dostatečně naproti a to se logicky přiklonilo na hokejky domácích.