Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 22.4. BAR Jihlava - K. Vary 3:2 POSTUP ZAJIŠTĚN!!!

Management

Ing. Ladislav Trubač Prezident (President)
Prezident klubu zaštiťuje celou organizaci při jednáních s partnery klubu i při společenských příležitostech. Ing. Trubač má na této pozici zkušenosti již od roku 1991, kdy byl součástí nového vedení, které nasměrovalo klub z regionálních soutěží až mezi elitu. Vedle funkce v oddílu působí též jako poradce generálního ředitele ve společnosti Thun – Karlovarský porcelán.
Radek Liangovský Jednatel (Director)
Do funkce jednatele klubu nastoupil v roce 2008 a hned ve své první sezoně si mohl užívat zisku mistrovského titulu. Více než sportovní výsledky ale patří do jeho kompetencí otázka hospodaření společnosti. Radek Liangovský vystudoval ekonomickou školu v Karlových Varech. Volný čas věnuje rodině a sportu.
Karel Holoubek Generální manažer (GM)
Celkové fungování organizační i sportovní složky klubu má v kompetenci generální manažer. Karel Holoubek na tuto pozici nastoupil v červnu 2017. Karel Holoubek je zároveň vlastníkem klubu a prostřednictvím společností sdružených v Koncernu Holoubek klub dlouhodobě a významně finančně podporuje.
Bronislav Píša Výkonný ředitel pro sportovní rozvoj (Executive Director)
Zejména na úrovni administrace a celkové koordinace veškerého dění v oblasti mládežnického hokeje se pohybují kompetence výkonného ředitele pro sportovní rozvoj. Někdejší šikovný útočník Bronislav Píša působí v klubovém managementu od skončení hráčské kariéry v roce 2001. Nyní má na starosti péči o více než dvě stovky mladých hráčů a několik desítek trenérů, masérů či kustodů mládežnických týmů.
Jaromír Kverka st. Sportovní manažer
Jako šikovný útočník slavil dvakrát mistrovský titul se Spartou, zahrál si i v Japonsku, Británii a ve Švédsku. Karlovarští fanoušci jej ale pamatují především ze šesti sezon v dresu Becherovky a Energie, ve kterých většinu strávil jako centr elitní formace. V jednom ročníku plnil stříbrný medailista ze světového šampionátu osmnáctiletých a bronzový z mistrovství dvacítek také kapitánské povinnosti. Jeho 57 celkových extraligových branek jej řadí do elitní desítky karlovarských kanonýrů. Po skončení aktivní kariéry nastoupil Jaromír Kverka v klubu jako skaut a trenér v mládežnických týmech. V části sezony 2012/13 působil jako asistent trenéra A-týmu, na stejném postu pokračoval i v dalších dvou sezonách. V nové funkci má Jaromír Kverka na starost především budování kádru A-mužstva, sledování zápasové i tréninkové výkonnosti hráčů, skauting pro akademické týmy a trénink individuálních dovedností mladých hráčů.
Jiří Holý Sekretář, ticketing (Secretary, Ticketing)
S karlovarským hokejem je spjat již od svých osmi let; prošel totiž všemi mládežnickými kategoriemi tehdejší Slavie K. Vary. Po dvouleté základní vojenské službě se do klubu vrátil v době, kdy hrál 2. ligu, ale dva roky bez bruslí byly velkým handicapem. Proto odešel hrát krajský přebor nejprve za IPS K. Vary (kde hrál s bývalými hráči Slavie např. V. Šináglem ml., Cellerem, Košťálem) a potom ještě za Ostrov a Nejdek. Ve druhé polovině osmdesátých let začal s prací amatérského diskžokeje a od roku 1991 se tato činnost stala jeho hlavní pracovní náplní. Zároveň moderoval hokejová utkání na zimním stadionu a pomáhal s rozjezdem radia Dragon, kde posléze působil jako sportovní redaktor. Od roku 2001 vykonává současnou klubovou funkci.
Ing. Hana Petrželková Marketingová a obchodní manažerka (Marketing & Sales Manager)
Z pozice vedoucí marketingového a obchodního oddělení zajišťuje Hana Petrželková vyhledávání nových partnerů klubu, jednání se stávajícími sponzory i naplňování celkové marketingové strategie společnosti. Do klubu nastoupila v roce 2012, předtím dlouhodobě působila na ČSLH a byla členem organizačních výborů světových šampionátů dospělých i mládeže.
Tomáš Němec Asistent marketingu, produkce (Marketing, Production)
Produkční a asistent marketingu Tomáš Němec připravuje a koordinuje prakticky veškeré aktivity klubu směrem k fanouškům a veřejnosti. Mezi jeho povinnosti patří zejména komplexní organizační podpora režie multimediální kostky a moderátora při utkáních extraligy, zajištění přestávkových programů nebo autogramiád a dalších akcí klubu na ledě i mimo arénu.
Lenka Poláková Ekonom (Economist)
Velmi důležitá funkce ekonomky klubu patří již dvě desetiletí paní Lence Polákové. Ze své pozice zodpovídá za to, aby byly veškeré finanční toky řádné zaúčtované a celé účetnictví bylo zcela transparentní a odpovídalo skutečnosti do poslední koruny. Zajišťuje rovněž veškerou související komunikaci s auditorem a dalšími správními orgány.
Daniel Kubelka Videokoordinátor, podpora PR
Do klubu nastoupil na začátku roku 2017, ale kolem karlovarského hokeje se pohybuje přes deset let, kdy se věnoval činnosti rozhodčího či práci v klubové redakci, ve které i nadále působí. Má na starosti přípravu videomateriálů pro trenéry A-mužstva a týmů Akademie, od natáčení tréninků až po rozbor hry soupeřů. Dále se věnuje propagaci klubu po mediální stránce. K jeho práci patří tvorba náborových videí, spravování sociálních sítí klubu a komunikace s fanoušky jménem klubu.
Helena Hájková Pokladní a účetní (Booking Clerk)
Pozice pokladní a účetní zajišťuje v klubu správu poklady a zodpovědnost za administrativu spojenou s prodejem vstupenek. Spolu s ekonomkou klubu zajišťuje prakticky veškerou účetní agendu klubu.
Petra Štěpánová Asistentka společnosti (Assistant)
Asistentka společnosti má na starosti celou řadu administrativních úkonů. Do její pracovní náplně náleží zejména koordinace veškeré korespondence, příprava dokumentace pro partnery klubu a každodenní administrativa celé společnosti. Při utkáních navíc zajišťuje produkční činnosti ve VIP patře KV Areny, spolupráci s poskytovatelem cateringu a chod zázemí pro významné partnery klubu ve „VIP GOLD“.