Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Letní akce s energetiky. Benefice, fotbal i Dny zdraví

Letní akce s energetiky. Benefice, fotbal i Dny zdraví

17.06.2017 | Klub

Hokejisté karlovarského A-týmu se nyní naplno věnují letní přípravě na nadcházející hokejovou sezonu, i v tomto mezidobí ale nezapomínají na své fanoušky. V nejbližších dnech tak máte možnost se s nimi potkat hned na několik akcích.

Benefiční den s Tomáškem

V sobotu 17. června vyrazí energetici na třetí ročník Benefičního dne s Tomáškem na Velký Rybník. Charitativní akce s bohatým kulturním programem, jejíž výtěžek půjde na podporu malého Tomáška, který v pěti letech prodělal spastickou formu dětské mozkové obrny, startuje v 15 hodin. V letošním roce zde například vystoupí zpěvačka Linda Finková či skupiny PestaLozzi, Martin Černý Band či Charlotta. Kromě hudebního programu se návštěvníci mohou těšit i na prohlídku historických vozidel, spanilou jízdu Klubu motorkářů Legion Veterans MC, charitativní aukci a také autogramiádu vybraných hokejistů našeho klubu. Vstupné je dobrovolné, výtěžek z celé akce půjde na konto právě Tomáškovi Janáčkovi.

Přátelské fotbalové utkání s FK Merklín

Tradiční fotbálek s některým s okolních mužstev nebude chybět v letním programu karlovarských hokejistů ani letos. K tomu jedinému v rámci letní přípravy vyrazí energetici ve čtvrtek 22. června do nedalekého Merklína. Výkop zápasu proti mužstvu hrajícímu III. třídu je naplánován na 17:00.

Západočeské Dny zdraví NEMOS

V sobotu 24. června se objeví naši vybraní hráči v OC Varyáda během akce Západočeské Dny zdraví NEMOS. Během ní si od pozvaných specialistů můžete nechat změřit hladinu krevního cukru, krevního tlaku, chybět nebude ani beseda s našimi hráči o tom, jak vypadá den sportovce. Akce začíná v 10:00.

Na stanovišti HC Energie můžete potkat naše hráče:

10:00 – 12:00 – Václav Skuhravý, Sebastian Gorčík
12:00 – 14:00 – Ondřej Beránek, Martin Kohout
14:00 – 16:00 – Dávid Gríger, Martin Weinhold