Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Nakresli hokejovou valentýnku a vyhraj!

Nakresli hokejovou valentýnku a vyhraj!

13.02.2017 | Kamila Ströerová

Slavíte Valentýna a máte rádi hokej? Pokud vaše odpověď zní ano, máme soutěž přímo pro vás. Úkol je zcela prostý, jakkoli vyrobit valentýnku pro hráče A-týmu. Výtvory můžete posílat na e-mailovou adresu kamistroerova@icloud.com až do 20.2. O výhry se následně bude losovat, ale pozor, každý soutěžící může vyhrát pouze jedinou cenu.

HC Energie si pro své příznivce připravila valentýnskou soutěž. Úkolem je libovolně vyrobit valentýnské přáni pro vašeho oblíbeného hráče. Možnosti jsou neomezené a každý může poslat maximálně dvě přání! Kreativitě se meze nekladou. Hodně štěstí!

1. misto Tričko "Naplno a srdcem" s autogramem Václava Skuhravého, dvě vstupenky na utkání se Spartou (28.2), balík fanouškovské Korunní a podepsaný týmový plakát.

2. místo Výroční puk s autogramem Václava Skuhravého, dvě vstupenky na utkání se Spartou (28.2), balík fanouškovské Korunní a podepsaný týmový plakát.

3. místo Dvě vstupenky na utkání se Spartou (28.2), balík fanouškovské Korunní a podepsaný týmový plakát.

strom