Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Získají Žraloci čtvrtý titul? Rozhodne se o víkendu!

Získají Žraloci čtvrtý titul? Rozhodne se o víkendu!

14.02.2014 | Jan Chlubna

A vy můžete být u toho! Díky lepšímu postavení po základní části hostí rozhodující momenty finálové série karlovarští Sharks na svém stadionu v Ostrově. Sledge hokejisté se žralokem na hrudi vedou nad Olomouckými Kohouty 1:0 na zápasy a mají o krok blíže k celkovému prvenství. Přijďte je svými hlasivkami podpořit na cestě za obhajovou loňského titulu!

Na jakou stranu překlopí Žraloci svoji finálovou bilanci? Napoví sobota 15. února, kdy od 13:15 hostí Olomoucké Kohouty za stavu série 1:0 pro Sharks. Karlovarská družina je historicky nejúspěšnějším klubem v České sledge hokejové lize, na svém kontě má tři prohraná a tři vyhraná finále. To poslední, navíc zlaté, je staré necelý rok. Tehdy Žraloci ve fantastické kulise porazili Spartu a převzali mistrovský pohár. I tentokrát mají k celkovému vítězství blíže po vysoké výhře 7:2 v Olomouci.

Bude jistě zajímavé sledovat, v jakém duchu odveta proběhne. Před rokem Žraloci přivezli jednoznačnou výhru 6:2 z venkovního ledu, ale po jasné záležitosti přišla doma ubojovaná těsná výhra 2:1. Letošní série začala podobně, jaké tedy bude její pokračování? Olomoucké bojovníky není radno podceňovat. V semifinále se o tom přesvědčil do té doby neporažený Zlín, který zvítězil v Olomouci, ale poté prohrál oba domácí zápasy a musel se spokojit se sérií o třetí místo.

Ostrovský zimní stadion a s ním i karlovarský tým jsou připraveni na nájezd fanoušků. Naplňte halu až po střechu a pomozte vytvořit tu pravou hokejovou atmosféru! Přispěje k ní i kvalitní občerstvení a divácké soutěže o originální dresy hráčů Sharks - ligové i reprezentační.

Druhé finálové utkání začne za dohledu kamer České televize, která odvysílá záznam, v sobotu 15. února ve 13:15. V případě výhry Olomouce se série rozhodne o den později na stejném místě ale v jiném čase, třetí zápas by byl odstartován už v 11:45.