Extraliga mladšího dorostu, II. 15, so 24.2.2018
Třemošná
3:5
1:0, 1:3, 1:2
Branky a nahrávky: 12. Vágner, 33. Holý, 51. Beránek (Šedivý) – 21. Kala (Vondráček), 22. Mareček, 31. Hohl (Vondráček, Kala), 41. Benda (Bílek), 60. Rymon (Mareček, Benda). Rozhodčí: F. Malota – D. Jelínek, M. Jílek. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 27. Střely na branku: 24:33. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5.
Třemošná: Bočan (32. Pícl) – Špaček, Poch, Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka, Pechr – Vágner, Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek
Karlovy Vary: Charvát – Pohanka, Benda, Krutina, Hohl, Prošek – Bílek, Blecha, Mareček, Rymon, Botoš, Vondráček, März, Šmajda, Kala

Jiří Kovka: Dnes jsme nastoupili s obměněným kádrem a první třetinu hráči postrádali sebedůvěru a čekali, kdo to strhne na sebe. Na začátku druhé třetiny se nám podařilo vstřelit dvě branky a vše se otočilo v náš prospěch. Až na malé výpadky jsme všechny nebezpečné situace zvládli a dotáhli utkání do vítězného konce. Pro hráče je to velice cenné vítězství a jsme rádi, že si kluci ověřili, že každý může týmu pomoci velkou měrou k vítězství.