Starší dorost znovu úspěšný, tentokrát porazil Třinec

SDO: HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Karlovarští starší dorostenci si v sobotním utkání NOEN Extraligy připsali další vítězství, když přehráli třinecké Oceláře. Slezané se sice dostali v první třetině do vedení, jenže energetikům se podařilo vyrovnat a ve druhé třetině vstřelil vítěznou branku domácích Jan Bečka (na snímku). Energie tak získala všechny tři body.
Extraliga staršího dorostu, II. 14, pá 3.2.2017, KV Arena
Oceláři Třinec
2:1
1:1, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 10. Kala (Klejna), 24. Bečka (Hotěk, Přibyl) – 3. Molin (Peterek). Rozhodčí: Jaroš - Horážďovský, Ovsík. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 29:29.
Karlovy Vary: Kašpar – Zavřel, Štaif, Přibyl, Kala, Klejna, Tureček – Holub, Hudečka, Habr, Maydl, Bečka, Šťastný, Šik, Halberštát, Hotěk, Petrov
Oceláři Třinec: Štěpánek – Radzienciak, Krzak, Rufer, Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Klocek, Petrek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Molin