Starší dorost ztratil vedení před koncem a přichází o vítěznou sérii

SDO: HC Energie Karlovy Vary - ČEZ Motor České Budějovice 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
Poslední herní víkend před play-off zahájili starší dorostenci doma proti Českým Budějovicím, se kterými letos předvádí velice podobné výkony. Ačkoliv jako první skórovali Jihočeši, energetici dokázali pár sekund před první sirénou srovnat a v prostředním dějství se i otočit a dostat se do vedení. Nicméně ve třetí třetině během minuty a půl se obrat povedl i Motoru, na to již Energie odpovědět nedokázala, a v náročném souboji tak prohrává 2:4.
Extraliga staršího dorostu, II. 25, pá 9.3.2018
České Budějovice
2:4
1:1, 1:0, 0:3
Branky a nahrávky: 20. Klejna (Šik), 33. Šik (Prošek, Bernáth) – 8. Melichar (Vaculík), 44. Beránek (Škola, Toman), 45. Čížek (Masopust, Novák), 60. Silný (Beránek, Doktor). Rozhodčí: Zubzanda - Belko, Hřebík. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 29:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4.
Karlovy Vary: Kašpar (Kubát) – Bernáth, Zavřel, Stejskal, Kořán, Klejna, Tureček, Záruba, F. Novák – Holub, Novotný, Černý, Maydl, Křemen, Prošek, Šik, Karbulka, Jiskra, Fečo.
České Budějovice: Svoboda (Korytar) – Doktor, Vávra, Kubíček, Škola, A. Čížek, Šafář, Hubata – Silný, P. Novák, Beránek, Krcho, Řezáč, Tisoň, Petřík, Hrubec, Toman, Vaculík, J. Čížek, Melichar, Masopust