Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

WSM Liga rozlosována, Energie začíná s Frýdkem

WSM Liga rozlosována, Energie začíná s Frýdkem

13.06.2017 | Michal Slavík

V úterý byl rozlosován nový ročník WSM Ligy, jehož start je na programu v sobotu 9. září. Hokejisty Energie na úvod čekají dva geograficky vzdálení soupeři, v prvním kole přivítají Frýdek-Místek, následně je čeká výjezd na Vsetín.

V rozlosování pochopitelně může docházet ke změnám (výměny pořadatelství apod.), jeho kompletní verzi přineseme později.

Přihlášku do soutěže podalo všech 14 mužstev, HC Slavia Praha také doložila vyrovnání dřívějších závazků vůči hráčům. Po skončení základní části (52 kol) postoupí 8 týmů do play-off, ostatním sezona skončí. Předkolo ani skupina o udržení se hrát nebudou. WSM Liga je nově soutěží, ze které se nesestupuje.

Hracími dny jsou středa (zápasy v KV Areně od 17:30) a sobota (17:00) s několika vloženými koly v pondělí (17:30).

Účastníci WSM Ligy 2017/18: HC AZ Havířov 2010, HC Benátky nad Jizerou, HC Energie Karlovy Vary, HC Frýdek-Místek, HC Zubr Přerov, Hokej Ústí nad Labem, LHK Jestřábi Prostějov, SK Horácká Slavia Třebíč, HC Motor České Budějovice, HC Slavia Praha, Rytíři Kladno, SK Kadaň, Stadion Litoměřice, Valašský hokejový klub.