Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Permanentky

Informace o vstupném: Jednotlivé vstupné - Online rezervace - Permanentky, Online nákup permanentek pro registrované, Online nákup permanentek pro neregistrované

Prodej permanentních vstupenek probíhá v sekretariátu klubu u p. Holého, nebo pí. Hájkové ve všední dny od 14:00 do 16:30 a také v online prodeji. Majitelé permanentních vstupenek z minulé sezony, kteří si svá místa nezakoupili v červnovém prodeji, již nemohou uplatnit věrnostní bonus 200,-Kč. Navíc jejich místo již není rezervováno a může být prodáno jakémukoliv zájemci.

Při koupi svého místa mohou fanoušci použít čipové karty, které byly nově vydané před minulou sezonou, a nechat si je nabít na sezonu 2015/16.

Ceny vstupného v sezoně 2015/16

Kat.SektoryPerm. vstupenkaZákl. vstupné
I. 101, 102, 103, 108, 109, 110, 111, 112, 117, 118 4200 Kč 190 Kč
II. 104, 105, 106, 107, 113, 114, 115, 116 2000 Kč 90 Kč
ZTP/P
vozíčkář
105, 106, 114, 115 1100 Kč 50 Kč
doprovod 0 Kč

Pozor! Sektory fanouškovského kotle HC Energie (sektory 105, 106) jsou určeny primárně k aktivnímu fandění a tedy i stání. Sedět je pochopitelně možno i zde, v takovém případě je však nutné počítat s omezeným výhledem v případě, že se diváci před Vámi postaví.

Výhody majitele permanentní vstupenky

  • má zajištěné své místo po celou sezonu
  • ušetří na vstupném za 4 utkání základní části
  • na všechny přípravné zápasy má vstupné zdarma
  • má zajištěné své místo (v určitém časovém pásmu) pro zápasy v nadstavbových částech sezony
  • možnost předprodeje místa pro další sezonu s bonusovou výhodou
  • možnost získat slevu 15 % ve fanshopu (prodejna ALL SPORTS)

Slevy

Druh slevyPermanentkaJednotlivá vstupenka
ZTP/P 50 % ceny místa 50 % ceny místa
Senioři (nad 65 let) 50 % ceny místa 50 % ceny místa
Děti (do výšky 130 cm)1 50 % ceny místa 50 % ceny místa
Studenti (nejvýše do 26 let 30 % ceny místa 30 % ceny místa
ZTP/P (vozíčkář) 1100 Kč, doprovod 0 Kč 50 Kč, doprovod 0 Kč
sektory 104, 105, 114, 115

1 Klub nabízí pro děti do 130 cm permanentní vstupenku s 50% slevou s podmínkou, že dítě během sezony nebude měřit více než daných 130 cm a dětská permanentka bude zakoupena jen ve spojení s permanentkou pro dospělého a na sousedící sedadlo.

Slevy se vypočítávají ze základní ceny permanentní vstupenky (cena ve 2. fázi) a není je možné navzájem kumulovat s jinými typy slev a výhod. (Např. na permanentní vstupenku v ceně 4200 Kč, senior po uplatnění slevy 50 % již nemůže uplatnit bonus 200 Kč).

Slevové permanentní vstupenky i vstupenky se slevou na jednotlivé zápasy jsou nepřenosné a mohou je při vstupu využít jen ty osoby, kterým sleva byla poskytnuta. Tyto osoby se při vstupu na utkání prokážou platným průkazem dokládajícím nárok na slevu (průkaz ZTP, občanský, studentský průkaz atp.). Slevy lze využít pouze pro utkání základní části. Klub si vyhrazuje právo při porušení podmínek k využití dané slevy návštěvníka utkání do KV Areny nevpustit bez vrácení peněz.

Kde a kdy koupit permanentku?

Prodej permanentních vstupenek probíhá v sekretariátu klubu u p. Holého, nebo pí. Hájkové ve všední dny od 14:00 do 16:30 hodin.

Nákup online přes Ticketportal

Nově klub ve spolupráci s ticketingovým operátorem Ticketportal zprovoznil nákup permanentních vstupenek online. Majitelé permanentních vstupenek z předcházející sezony 2014/15, kteří jsou registrování v systému Ticketportal, mohou elektronickým způsobem svoje místo zaplatit (návod) a jejich čipová karta bude aktivována. Ti, kteří mají loňskou permanentku ale nejsou u Ticketportalu, se musí nejprve u této společnosti zaregistrovat (návod). Po zaregistrování mohou své místo zaplatit. Nákupu online mohou využít i noví zájemci, kteří mohou vybírat z nabízených míst.

Ve spolupráci se společností Ticketportal můžete permanentní vstupenky zakoupit online do 31. srpna.

Hromadné objednávky

Zájemci o hromadné (např. firemní, odbory apod.) mohou své permanentní vstupenky vyřídit v sekretariátu klubu u p. Jiřího Holého, tel. 359 909 159, email: hokejkv@hokejkv.cz.

Bonus pro členy věrnostního klubu

Při nákupu permanentky předložte svou členskou kartičku věrnostního programu Lyoness a ihned Vám bude zpětná náhrada vložena do systému. Při koupi permanentní vstupenky přes internet on-line u společnosti Ticketportal zašlete na email hajkova@hokejkv.cz číslo vaší Lyoness karty + jméno a příjmení. Zpětná náhrada Vám poté bude vložena do systému.

Sleva 15 % v prodejně ALL SPORTS

Sleva se vztahuje na všechny permanentkáře, nové i stávající. Zájemci o slevu se zaregistrují ve Fanshopu společnosti All Sports v KV Areně (www.bauerhockey.cz/cz/prodejny#znackove), kde obdrží kartičku na 15% slevu na veškerý sortiment (registrace neprobíhají jen v den utkání A-mužstva).

Na která utkání se permanentka vztahuje?

Permanentní vstupenka na sezonu 2015/16 se vztahuje na všechna domácí extraligová utkání HC Energie v základní části (26 utkání, rozpis) a dále na všechny domácí přípravné zápasy HC Energie hrané v KV Areně (rozpis).

Děti do 3 let vstup zdarma

Děti do 3 let mají vstup zdarma a bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín. Tato možnost platí jen na základní část.

Permanentky do VIP zony

Permanentní vstupenky ale i jednorázové vstupenky do VIP zóny (Skyboxy, VIP restaurace) se neprodávají. Vydávají se reklamním partnerům a hostům klubu. Do VIP zóny je možný vstup bez platné vstupenky jen dětem do věku 1 roku (tzn. pro děti, které ještě samy nechodí). Děti od věku 1 rok výše musí mít VIP kartu (vstupenku), stejně jako každý host VIP restaurace a skyboxů.

Dotazy?

Chybí Vám v tomto článku nějaká informace? Případně něčemu úplně nerozumíte? Nebojte se zeptat! Otázky můžete pokládat v rubrice Otázky na vedení.