Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 22.4. BAR Jihlava - K. Vary 3:2 POSTUP ZAJIŠTĚN!!!

Mediální partneři

Karlovarský deník

Karlovarský deník

karlovarsky.denik.cz

RADIO EGRENSIS

RADIO EGRENSIS

www.radioegrensis.cz

Radio Egrensis zahájilo vysílání 1.12.1991 jako jedna z prvních soukromých nezávislých rozhlasových stanic a tento statut si drží do současnosti. Naladit si nás můžete na frekvencích 92,5 (Západní Čechy), 93,2 (Cheb), 88,3 (Karlovy Vary), 100.0 (Tachov), 107,9 (Aš). Hrajeme muziku od šedesátek po současnost. Jsme Vaše rádio, které nemění svoji tvář!

GARMOND spol. s r.o.

GARMOND spol. s r.o.

www.garmond-tisk.cz

Tiskárna GARMOND spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1992. Tiskárna byla od svého začátku zaměřena na klasický ofsetový tisk. Postupem času byla pořízena některá zařízení pro knihařské zpracování, později i výsekem, vlastní osvitovou jednotkou či laminováním.

MEDIA A.S.

MEDIA A.S.

www.mediaas.cz

Jsme moderní reklamní a vydavatelská agentura, která působí na trhu od roku 2005. Za tu dobu jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších společností ve svém oboru na západě Čech, která pracuje pro významné klienty v celé republice. Naší filozofií je individuální přístup ke každému klientovi, kterému navrhujeme taková řešení, která jsou za daných podmínek nejefektivnější. Našimi přednostmi jsou komplexnost, spolehlivost a rychlost.

Český rozhlas Plzeň

Český rozhlas Plzeň

www.rozhlas.cz/plzen

Český rozhlas Plzeň je jednou z nejposlouchanějších regionálních rozhlasových stanic. Svým signálem pokrývá území západních Čech. Vysílání stanice je zaměřeno především na regionální dění v Plzeňském a Karlovarském kraji, ale má také přesahy do regionu Jihočeského, středních i severních Čech. Svým posluchačům nabízí velmi širokou a pestrou nabídku hudebních i slovesných pořadů.

Kamelot

Kamelot

www.kamelot.cz

W&P

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

TV COM

TV COM

www.tvcom.cz/

TV Ostrov

TV Ostrov

www.tv-ostrov.cz/

eSports.cz

eSports.cz

www.esports.cz

KV - Oznamovatel

KV - Oznamovatel