Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Hlavní partneři

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

www.holoubek.cz

Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. je významnou obchodní korporací podnikající zejména v oblasti energetiky a realit. Je hlavní obchodní korporací koncernu HOLOUBEK

Prostřednictvím obchodních korporací koncernu HOLOUBEK rozšířila své podnikání zejména do těchto oblastí: energetika, likvidace ekologických zátěží, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), velkoobchod, internetový obchod, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

Od roku 1997 se společnost pravidelně umisťuje mezi 100 nejlepšími společnostmi České republiky a dále rozvíjí své podnikatelské aktivity k prospěchu nejen svých společníků, ale i regionů, ve kterých působí.

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s.

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s.

www.suas.cz/

Sokolovská uhelná je největším nezávislým výrobcem elektrické energie v České republice a zároveň nejmenší hnědouhelnou těžební společností. Společnost Sokolovská uhelná se dlouhodobě aktivně hlásí k systémové ochraně životního prostředí a minimalizaci těchto dopadů. Firma byla založena v roce 1994 Fondem národního majetku. O deset let později došlo k její plné privatizaci a vzniku následnické organizace Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s.

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.karlovyvary.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

Pojišťovací makléřství INPOL, a.s.

Pojišťovací makléřství INPOL, a.s.

www.inpol.cz

Společnost vznikla v roce 1994. Svým klientům zajišťuje komplexní služby při přípravě, uzavírání a správě pojistných smluv, při likvidaci pojistných událostí, přípravě a realizaci individuálních pojistných programů, vytváření strategie krytí poj. rizik atd.

NEMOS GROUP a.s.

NEMOS GROUP a.s.

www.nemosgroup.cz

Skupina NEMOS, provozovatel 2 lůžkových zdravotnických zařízení v Karlovarském kraji, nemocnice v Ostrově a nemocnice v Sokolově, sítě ambulantních ordinací praktických lékařů a specialistů napříč krajem, doplňkových služeb v oblasti prevence a ochrany zdraví, si dlouhodobě klade za cíl poskytovat kvalitní, dostupnou zdravotní péči na nejvyšší úrovni odpovídající 21. století, v příjemném a přátelském prostředí a s důrazem na potřeby klienta jako člověka.