Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Hlavní partneři

KONCERN HOLOUBEK

KONCERN HOLOUBEK

www.holoubek.cz

KONCERN HOLOUBEK je obchodní skupina firem podnikající zejména v těchto oblastech : energetika, reality, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), velkoobchod, internetový obchod, likvidace ekologických zátěží, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.karlovyvary.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

www.holoubek.cz

Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. je významnou obchodní korporací podnikající zejména v oblasti energetiky a realit. Je hlavní obchodní korporací koncernu HOLOUBEK. Od roku 1997 se společnost pravidelně umisťuje mezi 100 nejlepšími společnostmi České republiky a dále rozvíjí své podnikatelské aktivity k prospěchu nejen svých společníků, ale i regionů, ve kterých působí.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

www.drmax.cz

S více než 400 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

TENZA, a.s.

TENZA, a.s.

www.tenza.cz

TENZA, a.s. je významná česká společnost s vlastním technickým zázemím a vysoce kvalifikovaným týmem pracovníků, kteří zajišťují komplexní činnosti v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie. Své aktivity rozvíjí také v oblasti vodohospodářských, inženýrských a pozemních staveb.

NEMOS GROUP a.s.

NEMOS GROUP a.s.

www.nemosgroup.cz

Skupina NEMOS, provozovatel 2 lůžkových zdravotnických zařízení v Karlovarském kraji, nemocnice v Ostrově a nemocnice v Sokolově, sítě ambulantních ordinací praktických lékařů a specialistů napříč krajem, doplňkových služeb v oblasti prevence a ochrany zdraví, si dlouhodobě klade za cíl poskytovat kvalitní, dostupnou zdravotní péči na nejvyšší úrovni odpovídající 21. století, v příjemném a přátelském prostředí a s důrazem na potřeby klienta jako člověka.