Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Realizační tým

Ivo Doležel Vedoucí mužstva (Team Manager)
Vedoucí mužstva zajišťuje široké spektrum činností administrativního a organizačního charakteru, které se dotýkají každodenního chodu týmu. Zajišťuje tak například kompletní logistiku při cestách na stadiony soupeřů nebo zpracování zápisů a další administrativy související s extraligovými zápasy. Ivo Doležel působí na tomto postu od roku 2010. V minulosti jej mohou fanoušci pamatovat jako brankářskou oporu generace, která nastartovala ve druhé polovině 80. let cestu klubu z regionálních soutěží.
Vojtěch Polák st. Kustod (Equipment Manager)
Kustod má v týmu na starosti péči o veškerou výstroj a výzbroj a poskytuje hráčům nezbytný servis týkající se vybavení. V Karlových Varech náleží tyto povinnosti Vojtěch Polákovi staršímu. Člen klubové síně slávy se své funkce chopil se stejnou zarputilostí, s jakou v minulosti bojoval za karlovarský hokej na ledové ploše a později také trenér mládeže. Oba jeho synové si za Karlovy Vary zahráli extraligovou soutěž. Starší Vojta má dokonce zkušenosti z NHL i národního týmu.
David Merc Kustod a masér (Equipment Manager, Masseur)
Fanoušci jej znají jako výraznou postavu Vlčí smečky. Po konci projektu MHL se David Merc přes zastávku v Baníku Sokolov dostává ke karlovarskému A-týmu, kde nahrazuje maséra Michala Kábeleho. Stejně jako v kabině juniorů se bude starat o dobrou náladu a servis hráčům.
MUDr. Michal Vinš Lékař, chirurg (Team Doctor, Surgeon)
Doktor Vinš je stálicí realizačního týmu nejstaršího výběru karlovarského hokeje již celé čtvrtstoletí! Člen síně slávy HC Energie se po tuto úctyhodnou dobu pečlivě stará o zdraví hokejistů. Pamatuje postupy z nižších soutěží, barážové boje i extraligové zlato a stříbro. Vedle lékařské služby přímo při utkáních provádí také nezbytné chirurgické zákroky. Svou chirurgickou praxi vykonává v Nemocnici Ostrov.
MUDr. Jaroslav Budín Lékař, ortoped (Team Doctor, Orthopeadist)
Služebně mladším lékařem u týmu je doktor Budín. Letos načíná svou druhou dekádu s karlovarskými hokejisty. V klubu řeší zejména ortopedické problémy. Pocity a typická zranění hokejistů dobře poznal na vlastní kůži. V mládežnických kategoriích bojoval v dresu Sokolova, po studiích hrával krajský přebor za Vřesovou. Jako lékař se několikrát účastnil světových šampionátů mládežnických výběrů ČR.
Bc. Kateřina Petrásková Fyzioterapeutka (Physiotherapist)
Rodačka z Ostrova nad Ohří vystudovala fyzioterapii na Masarykově univerzitě v Brně. Poté se vrátila zpět do Karlových Varů, kde pracovala jako fyzioterapeut a instruktor fitness a rehabilitačních lekcí. Sport jí koluje v žilách, závodně se věnovala sportovnímu aerobiku a skoku do dálky. U A-mužstva HC Energie působí od podzimu 2014.