Extraliga mladšího dorostu, II. 6, čt 3.12.2015
Liberec
5:3
1:2, 3:0, 1:1
Branky a nahrávky: 20. Rychlovský (Maťátko, Hájek), 24. Bitman (Charvát), 26. Šafařovský (Dospěl), 38. Kotyza (Šafařovský), 59. Bálik (Maťátko, Charvát) – 13. Pištěk, 17. Ptáček (Holub), 42. Cankov (Poizl. Rozhodčí: Horinek - Grundler, Bosák. Vyloučení: 8:9, navíc Charvát (LIB) - Ptáček (KVA) oba 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 67. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 5:3.
Liberec: Novák – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Had, Křepelka, Ira, Bálik – Rychlovský, Dospěl, Liška, Maťátko, Vomáčka, Bitman "C", Hájek, Kotyza, Virag, Šafařovský.
Karlovy Vary: Radosta – Cankov, Poizl, Doubek, Kořán, Stejskal, Ptáček – Holub, Maydl, Šťastný, Křemen, Hudečka "A", Pištěk, Šik "C", Tamáš, Jiskra.