Extraliga mladšího dorostu, II. 16, ne 21.2.2016
Liberec
5:2
1:0, 4:0, 0:2
Branky a nahrávky: 3. Maťátko (Hájek), 24. Kotyza (Šír, Maťátko), 27. Maťátko (Bitman, Hájek), 29. Had (Kotyza), 40. Nikolič (Kotyza, Šír) - 57. Maydl (Klejna), 59. Novotný (Fečo, Poizl). Rozhodčí: Krob - Grundler, Kettner. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 9:5. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 5:0, 5:2.
Liberec: Zajíček - Aubrecht, Hampl, Šuráň, Nikolič, Had, Ira - Rychlovský, Šír "C", Liška, Maťátko, Žůrek, Bitman "A", Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský.
Karlovy Vary: Kašpar (27. Radosta) - Cankov, Poizl, Doubek, Kořán, Klejna, Ptáček - Maydl, Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik "C", Tamáš, Fečo, Novotný.