Extraliga mladšího dorostu, II. 9, čt 7.1.2016, ČEZ Stadion Kladno
Kladno
3:5
0:0, 2:2, 1:3
Branky a nahrávky: 38. Bláha (Filip, Kvapil), 40. Bláha (Filip), 58. Filip (Bláha, Nagy) - 35. Hudečka (Ptáček, Holub), 36. Šik (Pištěk), 43. Pištěk (Stejskal), 44. Hudečka (Holub, Ptáček), 59. Pištěk (Šik, Šťastný). Rozhodčí: Krob - Zháňal, Kučera. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 55. Střely na branku: 37:36. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5.
Kladno: Jiroušek - Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Kvapil, Rudovský - Hasil, Karásek "A", Kulma, Obadal, Filip, Bernat, Zíka, Bláha "C", Nagy "A", Tržil.
Karlovy Vary: Kašpar - Poizl, Doubek, Kořán, Stejskal, Kursa, Ptáček - Holub "A", Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik, Tamáš, Jiskra, Novotný.