Litvínov 9.kolo
ne 2.10., 15:30
  • Starší dorost deklasoval Litvínov

dnes | Martin Stříbrný, Pavel Pelčák

SD: HC Litvínov - HC Energie 1:7 (0:0, 0:4, 1:3) Energetici do sobotního utkání nastoupili po výhře nad Letňany. Podkrušnohorské derby začalo ve vlažném tempu, a tak první třetina skončila... Celý článek

• Potvrdí Energie body z venku? Přijíždí Boleslav

před 2 dny | Filip Mikulášek, Jan Čech (Karlovarský deník)

Extraliga vstupuje již do svého 8. kola. Karlovarští hokejisté v něm přivítají na domácím ledě Mladou Boleslav. Domácí vstoupí do utkání povzbuzeni úterním zápasem, kdy vyválčili bod ve Vítkovicích.... Celý článek

• Junioři ztratili dobře rozehrané utkání s Kladnem

před 3 dny | Pavel Pelčák, Naďa Krásná

JUN: HC Energie - Rytíři Kladno 4:5 pp.(3:1, 1:1, 0:2 - 0:1)Karlovarští junioři svoje středeční utkání rozehráli velmi dobře. Po úvodních dvaceti minutách byli ve vedení 3:1. To však i přes velký... Celý článek

• Starší dorost znovu v čele extraligy!

před 3 dny | Pavel Pelčák

SD: HC Energie - HC Letňany 4:2 2:1, 1:1, 1:0) Karlovarští dorostenci se ve sváteční den představili na domácím ledě. Po výborné úvodní třetině se podařilo energetikům dostat do dvoubrankového... Celý článek

• Zpověď: Václav Benák